Niezawodność w nowej odsłonie

Nowe funkcje kasy fiskalnej Posnet Neo Online

Kasy fiskalne marki Posnet znane są wśród użytkowników, jako urządzenia niezawodne, sprawne, wytrzymałe i niemalże bezawaryjne. Taka też jest kasa  Neo Online. Nowy model różni się od poprzedniczek tym, że został wyposażony w nowe funkcje – między innymi online, dzięki, której może wysyłać dane do CRK, aż na 4 rożne sposoby.

Sprawdzony, funkcjonalny standard

Kasa fiskalna Posnet Neo Online to urządzenie, które doskonale sprawdza się w sklepach średniej wielkości lub marketach spożywczo-przemysłowych. Znajdzie także zastosowanie w sklepach osiedlowych, czy delikatesach. Można ją również wykorzystać w średnich lokalach gastronomicznych, piekarniach oraz cukierniach. A to wszystko dzięki funkcjom jakie posiada. Jest nie tylko wyposażona w pojemną bazę towarową 30 000 PLU (wersji rozszerzonej nawet 60 000 PLU),  ale także umożliwia skonfigurowanie m.in. 100 grup towarowych i 50 rabatów/narzutów oraz  wystawia paragony z długimi, precyzyjnymi nazwami PLU – do 40 znaków w każdej.

Kasa Neo Online może jednocześnie współpracować z kilkoma urządzeniami peryferyjnymi, pełnić funkcje kaso-wagi poprzez integrację z szalką ważącą, szybko i sprawnie drukować nawet bardzo długie paragony zakupu, a także NIP nabywcy na paragonie.

Nowe funkcjonalności

Posnet Neo Online wyposażone jest w funkcję online, dzięki czemu gwarantuje transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas. W standardowej wersji model ten oferuje 2 sposoby komunikacji z CRK –  przez USB lub Ethernet (praca w sieci LAN). To jednak nie wszystko kasę można bowiem rozszerzyć o moduł Wi-Fi bądź modem GPRS. W takiej konfiguracji urządzenie zagwarantuje również bezprzewodową współpracę z Centralnym Repozytorium Kas.  Posnet Neo Online współpracuje także z terminalami płatniczymi. Istotne jest to, że współpraca ta odbywa się zdalnie i automatycznie  – przy płatności kartą informacja o należności zostaje przesyłana z kasy Neo Online do terminala. Funkcja ta minimalizuje pomyłki oraz usprawnia obsługę klienta.

1 thought on “Niezawodność w nowej odsłonie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CAPTCHA: *